صفحه اصلی > اخبار و تحولات اقتصادی 


  چاپ        ارسال به دوست

ماموریت‌های میلیارد دلاری ایدرو در سال ۱۳۹۶

در سال ۱۳۹۶ پروژه‌های پیمانکاری ایدرو به ارزش ۱۳ میلیارد دلار و طرح‌های سرمایه‌گذاری و نوسازی صنعتی این سازمان به ارزش ۶۰ هزار میلیارد دلار در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، پروژه‌های کلان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در سال ۱۳۹۶ در سه محور پروژه‌های پیمانکاری اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری و نوسازی صنعتی و طرح‌های در دست تفاهم و مطالعه تقسیم‌بندی شده است.

پروژه‌های پیمانکاری شامل فازهای ۱۴، ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی و تامین ۲۰۰۰ دستگاه واگن به ارزش ۱۳ میلیارد دلار است که به عنوان یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های ایدرو در سال جاری تعیین شده است.

دومین پروژه اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری و نوسازی صنعتی در قالب طرح‌های تولید تایر، الیاف، شیشه، بیواتانول و ... است که ارزشی معادل ۶۰ هزار میلیارد ریال برای آن تعیین کرده‌اند.

سومین پروژه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران طرح‌های در دست تفاهم و مطالعه که به صورت مشارکتی و در زمینه‌هایی شامل بالگرد و مسائل دیگر است، به عنوان دیگر برنامه کلان این سازمان تعیین شده که در حال حاضر ارزش ریالی آن مشخص نیست.

بنابراین در مجموع ۱۳ میلیارد دلار جهت پروژه‌های پیمانکاری و ۶۰۰۰ میلیارد ریال جهت اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری و نوسازی صنعتی در پروژه‌های کلان ایدرو تعریف شده که باید در سال جاری مدنظر قرار گیرد.

انتهای پیام


١٥:٤٦ - 1396/04/20    /    شماره : ٤٦٥٢٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٩٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: