صفحه اصلی > اخبار و تحولات اقتصادی > فن اوری وتکنولوژی 


توهین بی‌سابقه آمریکا به اتحادیه اروپا به دلیل همکاری با ایران
جان بولتون - مشاور امنیت ملی آمریکا - در توهینی بی سابقه گفت اروپا ضعیف‌تر از آن است که بتواند کانال مالی با ایران ایجاد کند و آن‌ها بیش از آن که عمل کنند حرف می‌زنند.
 ١١:٢٤ - 1397/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
کد خبر: 83044098 (6676591) عضو هیات رییسه اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی
بخش خصوصی آماده مشارکت در صادرات نفت کشور است
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت گاز و پتروشیمی گفت: بخش خصوصی برای مشارکت در صادرات نفت کشور آمادگی دارد و در صورت اجرای طرح فروش نفت در بورس، سراغ راهکارهای نقل و انتقال پول می رود.
 ١٠:٥٦ - 1397/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
ترامپ:آمریکا از برخی کشورهای اوپک مجانی حمایت می کند
تهران - ایرنا - رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه در هفتاد و سومین مجمع عمومی سازمان ملل با حمله به اوپک گفت: آمریکا از برخی کشورهای عضو اوپک مجانی حمایت می کند،اما آنها از ما با افزایش قیمت نفت، سود می جویند، این خوب نیست و از آنها می خواهیم تا افزایش قیمت ها را متوقف کنند.
 ١٠:٥٥ - 1397/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
سی ان ان: اوپک به فشارهای ترامپ توجه نمی کند
تهران – ایرنا – شبکه تلویزیونی سی ان ان به دنبال حمله ترامپ به اوپک در مجمع عمومی سازمان ملل که گفت اعضای اوپک دیگر کشورهای جهان را غارت می کنند، گزارش داد: اوپک به فشارهای ترامپ توجه نمی کند و تولید خود را افزایش نخواهد داد.
 ١٠:٥٣ - 1397/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
مکرون: اگر ایران نفت بفروشد، قیمت آن کاهش می یابد
تهران – ایرنا – امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه روزسه شنبه در پاسخ به انتقاد دونالد ترامپ همتای آمریکائی اش از قیمت بالای نفت گفت: اگر ایران امکان فروش نفت خود را داشته باشد، قیمت آن کاهش می یابد.
 ١٠:٥٠ - 1397/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد
روسای جمهوری ایران و فرانسه بر ضرورت تقویت برجام تاکید کردند
نیویورک- ایرنا- روسای جمهوری ایران و فرانسه در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد با یکدیگر دیدار و بر ضرورت حفظ و تقویت برجام و توسعه همکاری های اقتصادی و بانکی تاکید کردند.
 ١٠:٤٦ - 1397/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
در دیدار نخست وزیر ارمنستان
روحانی:درزمینه سوآپ انرژی آماده همکاری باارمنستان هستیم
نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری اسلامی ایران بر ارتقای روابط اقتصادی با ارمنستان همپای روابط سیاسی تاکید کرد و گفت: در زمینه سوآپ انرژی آماده همکاری با ایروان هستیم.
 ١٠:٤٠ - 1397/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی:آمریکا به میز مذاکره ای که برهم زده بازگردد
نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری اسلامی ایران تشکیل «نشست غیر معمول شورای امنیت» را «نمایش‌ مضحکی برای جذب آرای مردم» دانست و به آمریکایی ها گفت: قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل متحد «ورق پاره» نیست. از شما دعوت می‌کنیم که به قطعنامه ۲۲۳۱ و میز مذاکره ای که بر هم زدید بازگردید.
 ١٠:٣٥ - 1397/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
ظهور یک بدافزار جدید در ویندوز و لینوکس
کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری به کاربران سیستم‌عامل ویندوز و لینوکس هشدار داده‌اند که مراقب حمله سایبری یک بدافزار جدید باشند.
 ١٥:٢٨ - 1397/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
انصراف بانک دولتی فرانسه از همکاری با ایران
بانک "بی پی آی" فرانسه اعلام کرد به دلیل تحریم های آمریکا از برنامه قبلی خود برای کمک به تجارت با ایران منصرف شده است.
 ١٥:٢٥ - 1397/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مابه التفاوت نرخ ارز از کره وارداتی دریافت نمی شود
تهران- ایرنا- گمرک جمهوری اسلامی ایران در بخشنامه ای به گمرکات اجرایی سراسر کشور ممنوعیت دریافت مابه التفاوت نرخ ارز از کره وارداتی را ابلاغ کرد.
 ١٥:٠٨ - 1397/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه:
اکو بهترین گزینه برای همکارهای منطقه ای است
نیویورک- ایرنا– معاون حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه می گوید سازمان همکاری اقتصادی اکو، بهترین گزینه برای همکاری چند جانبه بین کشورهای منطقه است.
 ١٥:٠٦ - 1397/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
موسسات غیر انتفاعی مالی ملزم به اجرای قانون مبارزه با پولشویی شدند
تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تامین نظر شورای نگهبان لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را اصلاح و موسسات و دستگاه های غیر انتفاعی مالی را ملزم به اجرای این قانون و قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم کردند.
 ١٥:٠٣ - 1397/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
501 تن میگوی تولیدی چابهار به ۴ کشور دنیا صادر شد
چابهار - ایرنا - مدیر شبکه دامپزشکی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: امسال هزار و 600 تن میگو از 45 مزرعه 20 هکتاری برداشت شد که 501 تن آن به کشورهای تایلند، حاشیه خلیج فارس به ویژه امارات، عمان و هنگ‌ کنگ صادر شده است.
 ١٥:٠١ - 1397/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
لوایح مبارزه با پولشویی و پالرمو به مجمع فرستاده می شود
تهران-ایرنا-رییس مجلس شورای اسلامی گفت: لوایح الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملی (پالرمو) و لایحه اصلاح قانون مبارزه پولشویی برای بررسی به مجمع تشخیص مصلحت نظام فرستاده می‌شود.
 ١٤:٥٩ - 1397/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>