معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

مشاهده ۹۲
۱۳۹۸/۰۶/۳۱- ۱۴:۲۸

بازدید معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه از نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه : آینده بسیار خوبی برای صنعت پتروشیمی و جهش های پیش روی آن متصور هستیم، نمایندگان ما در خارج از کشور در بخش های مرتبط به پتروشیمی فعال خواهند بود.

جناب آقای انصاری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و تعدادی از مدیران آن معاونت  در روز یکشنبه 31 شهریور ماه 1398 ضمن حضور در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در تهران از تعدادی از غرفه‌های موجود در نمایشگاه از جمله غرفه شرکت پارسان پلیمر  ، شرکت ملی پتروشیمی ، شرکت پتروشیمی امیر کبیر و گروه ( هولدینگ ) پتروشیمی خلیج فارس بازدید و با مسئولین این شرکت ها به بحث و گفتگو پرداخته و از نزدیک در جریان فعالیت های آنان بویژه در  خارج از کشور قرار گرفتند .

در ادامه معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و هیات همراه  که از سوی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پتروشیمی همراهی می‌شدند از غرفه دستاوردهای صنعت پتروشیمی در محوطه نمایشگاه بازدید بعمل آوردند . طی این بازدید ، مدیر عامل شرکت ملی پتروشیمی‌به تشریح دستاوردهای صنعت پتروشیمی‌کشور تاکنون و برنامه‌های آتی توسعه این صنعت تا سال  1404 پرداخت .

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما