معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

۱۳۹۸/۰۷/۱۵- ۰۸:۰۰

حضور محصولات ایرانی در نمایشگاه صنایع غذایی و لذت های محلی ارزروم ترکیه

نمایشگاه صنایع غذایی و لذت های محلی از تاریخ 24 تا 28 مهر ماه 1398در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی ارزروم ( نمایشگاه رجب طیب اردوغان - تویاپ) برگزار خواهد شد.

 نمایشگاه صنایع غذایی و لذت های محلی از تاریخ 24  تا 28 مهر 1398در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی ارزروم ( نمایشگاه رجب طیب اردوغان - تویاپ) برگزار خواهد شد.

  گوشت و فرآورده‌های گوشتی، آرد و محصولات آن، خشکبار، حبوبات و ادویه جات و مواد افزودنی، شکلات و آبنبات، شیر و محصولات لبنی، چای و قهوه و دستگاه‌های آن، پخش عمده مواد غذایی، دستگاه‌های خنک کننده و سرد نگاهدارنده، مواد غذایی فرآوری شده، محصولات غذایی، تجهیزات و صنایع تبدیلی کشاورزی، بسته بندی و کنسرو از موضوعات این نمایشگاه هستند.

 در این نمایشگاه که بازدیدکنندگان آن عمده فروشان مواد غذایی و نوشیدنی، هتل ها و تاسیسات گردشگری، مدیران کافه و رستوران‌ها، ، مراکز بهداشتی و سلامت، مراکز آموزشی، عمده و خرده فروشان مواد غذایی و نوشیدنی، فروشگاه‌های محلی و کشوری، کارخانجات تولید مواد غذایی و کترینگ و متخصصان بخش صنایع غذایی هستند غرفه ای متشکل از محصولات ایرانی به منظور معرفی شرکت ها و محصولات و همچنین ارائه اطلاعات در خصوص شرایط تجاری و اقتصادی کشور ایران دایر خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما